Filografi; çiviler arasından geçirilen tellerin, özel örgü teknikleriyle simetrik desenler,amblemler, kişiye özel tablo, hat yazılarından duvar tabloları meydana getirilmesi sanatıdır. Orta Doğuda doğmuş ve diğer kıtalara yayılmış olsa da, dekorasyon ürünleri arasında ciddi sabır gerektiren bu zorlu sanat herkes tarafından uygulanmadığı için yok olmaya yüz tutmuştur. Filografi sanatında teller, çiviler arasından rastgele geçirilerek oluşturulamaz. Bir çok farklı örgü tekniğini öğrenmek, motifin bölümlerine en uygun örgüyü bulmak, uygulamak da başka bir sabır ve tecrübe konusu. Bunlarla beraber belki de tasarım en önemli konu.

El işçiliğiyle hazırlanan dekoratif duvar ürünleri arasında en çok tercih edilen el sanatı olmuştur. Tellerin parlaklığı duvar tablosu mantığına albeni katmıştır. Dekorasyon ürünleri online satış sitesi olan kuraq.com filografi dekorasyon ürünleri geliştirir. 

Kişiye özel filografi hediyesiyle, duvar dekorasyon ürününü taksitle alabilir, mutluluğunu anında yaşayabilirsin.Kişiye özel üretilen tablo güzel bir dekorasyon fikri, ancak özel filografi tablo daha güzel bir fikir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.